brand Twojej firmy, Twojej marki, identyfikacja wizualna

take.brand Twojej firmy Twojej marki identyfikacja wizualna

take.brand

Twojej firmy Twojej marki identyfikacja wizualna

Kompletnie nie wiesz od czego zacząć jeśli chodzi o wizualną stronę firmy? Zostaw to nam! Zajmiemy się wszystkim, od logotypu po wizytówkę, ulotkę oraz katalog, na stronie internetowej kończąc! Jeżeli nie chcesz zatrudniać grafika na etat a potrzebujesz jego wsparcia oraz usług, zapoznaj się z naszym pakietem abonamentu “take.brand”, który zapewni Ci wstępny “brand” lub “re brand” Twoich aktualnych materiałów oraz wsparcie w zakresie poligrafii, gwarancje realnych oszczędności oraz spójność wizualną firmy!

Dlaczego potrzebujesz brandu Twojej firmy?

W aktualnym świecie wielu ludzi kupuje oczami, tym jak postrzega dany produkt. Czasami cena odgrywa drugorzędną rolę, bo jeśli źle postrzegamy firmę to sięgniemy po produkt konkurencji. Dlatego to jak Twoja firma “wygląda” i jakim sposobem komunikacji stara się zdobyć klienta ma tak fundamentalne znaczenie. Dobrze prezentująca się firma wzbudza zaufanie oraz rzetelność świadczonych usług bądź produktu. Stąd proponujemy podstawowy pakiet graficzny, który pozwoli Ci się swobodnie poruszać po rynku, bez zamartwiania się, że konkurencja wyprzedza nas w tym aspekcie.

Pamiętaj! W pewnych przypadkach jakość oraz dobry produkt to za mało, aby zdobyć klienta!

Na co dzień mijamy masę bilbordów, reklam, ulotek, które tylko walczą o naszą atencję. Twoja firma musi posiadać jasny i rzetelny komunikat wizualny, stąd potrzebna jest spójność i powtarzalność wszystkich powstających aspektów promocyjnych i wizualnych, aby w łatwy i przyjazny sposób od wizytówki po mijany firmowy samochód udało się poznać, że to ta sama –  jedna firma.

logotyp

kolorystyka

strona internetowa

druk firmowy

wizytówka, papier firmowy, koperty

oznakowanie samochodów

oznakowanie firmy

ubiór pracowników

szata graficzna

katalogi, ulotki, oraz artykuły promocyjne

stanowisko targowe

projekt stanowiska oraz innych elementów ekspozycji

styl pisma

dobór odpowiedniej typografi

logotyp

kolorystyka

strona internetowa

druk firmowy

wizytówka, papier firmowy, koperty

oznakowanie samochodów

oznakowanie firmy

ubiór pracowników

szata graficzna

katalogi, ulotki, oraz artykuły promocyjne

stanowisko targowe

projekt stanowiska oraz innych elementów ekspozycji

styl pisma

dobór odpowiedniej typografi

Aby wprowadzić powyższe elementy na pewno musimy poznać firmę, jej historię, strategię oraz grupę docelową. Na tej podstawie przeanalizujemy rynek i dopasujemy dla Ciebie Twój indywidualny i niepowtarzalny brand. Oczywiście wizerunek firmy to proces ciągły, gdzie z miesiąca na miesiąc wymaga adaptowania albo tworzenia kolejnych nowych wzorów – nie masz się o co martwić na pewno pozostaniemy w kontakcie i będziemy na bieżąco aktualizować materiały jak i planować długofalową współpracę.

Skontaktuj się z nami a zajmiemy się wszystkim, o nic nie będziesz musiał się martwić!

pakiet take.brand

“Take.brand” to wyjątkowa usługa abonamentowa, dzięki której możesz zyskać wiele dla wizerunku swojej firmy. Nawiazując z nami współpracę, unikniesz kosztów generowanych przy zatrudnieniu grafika na etat, a jednocześnie będziesz mógł korzystać z umiejętności, które pozwolą na utrzymanie Twojej firmy na wysokim poziomie wizerunkowym, ponieważ będziemy odpowiadać na Twoje potrzeby. Masz już gotowe materiały, jednak są one przestarzałe i chciałbyś ich odświeżenia, aby stać się bardziej nowoczesnym i przyciągnąć nowych klientów? Wybierz pakiet take.brand, a wykonamy dla Ciebie, w promocyjnej cenie, wstępny refresh materiałów jakie posiadasz, a następnie przez kolejne miesiące, w zakresie pakietu abonamentowego, przygotujemy nowe koncepcje, zgodne ze wspólnie obranym kierunkiem wizualnym. Jednorazowa opłata wstępna to 1 200 PLN. Abonament przez kolejne miesiące to 500 PLN.

Jeżeli dopiero zakładasz firmę i nie posiadasz jeszcze żadnych koncepcji, w pakiecie “take.brand” zapewnimy również stworzenie brandu, przy jednorazowej opłacie wstępnej w wysokości 1 900 PLN, abonament pozostanie bez zmian.

firmy posiadające materiały graficzne

2 200PLN 1 200PLN / jednorazowo
 • 500 PLN / miesięcznie
 • brak limitów zgodnie z tabelą usług
 • stały koszt usługi graficznej
 • spójność materiałów
 • archiwizacja plików
 • rabat 15% na pozostałe usługi

firmy nieposiadające materiałów graficznych

3 000PLN 1 900PLN / jednorazowo
 • 500 PLN / miesięcznie
 • brak limitów zgodnie z tabelą usług
 • stały koszt usługi graficznej
 • spójność materiałów
 • archiwizacja plików
 • rabat 15% na pozostałe usługi

Jednorazowa opłata wstępna oznacza, że otrzymasz od nas na start projekty takie jak:

logotyp bądź jego odświeżenie

wizytówkę

katalog 4-stronicowy lub ulotkę

Avatar na facebook /  instagram

tło na facebook

papier firmowy

portfolio 15 zdjęć

banner

rollup

kolorystyka

następnie płacąc abonament będziemy czuwać nad aktualizacją powyższych projektów w miarę potrzeb a dodatkowo będziesz mógł od nas otrzymać:

raz na 6 miesięcy projekt stanowiska targowego

opracowane posty na facebooka na podstawie otrzymanych od klienta tekstów

edycja czy retusz zdjęcia na potrzeby instagrama czy facebooka

projekt oklejenia samochodu firmowego

projekty pod materiały reklamowe

oraz wiele innych, które na co dzień wymagają ingerencji grafika

niestety nie wszystko możemy zaoferować w tak korzystnej cenie, stąd elementy, które wymieniamy poniżej, muszą zostać przez nas osobno wycenione poza pakietem “take.brand” – lecz nie załamuj się! Otrzymasz od nas na nie korzystny rabat w wysokości 15%!

wizualizacje 3D

druk 3D

fotografia

strona www

filmy oraz animacje

druk materiałów reklamowych

Pakiet “take.brand” dotyczy wykonywania usług dla jednej marki. Do naszej współpracy podchodzimy po partnersku i takie też mamy oczekiwania od drugiej strony, dlatego jeżeli zaobserwujemy, że przestaniesz traktować nas w ten sposób i będziesz przekraczać granice zdrowego rozsądku, będziemy zmuszeni podziękować Ci za współpracę, bądź zaproponować inne warunki umowy 🙂

  Wysyłając wiadomość zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Takeart, w szczególności na kontakt telefoniczny czy za pomocą poczty elektronicznej w celu kontaktu bądź przekazania oferty.

  +48 721 052 351
  m.mackowiak@t-art.pl

  ©  2020 TAKE.ART